Dla pracodawcy

Rekrutacje stałe

Jako proces polegający na wyszukiwaniu, selekcji, weryfikacji oraz pozyskiwaniu najwartościowszych i najbardziej obiecujących jednostek, rekrutacja jest kluczowym czynnikiem dla sukcesu wszelkich instytucji. Dzięki bazie danych liczącej przeszło sto tysięcy aplikacji, nasi wyspecjalizowani rekruterzy potrafią szybko i precyzyjnie wskazać odpowiednich kandydatów spełniających dany profil kompetencyjny, zaś dzięki ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu potrafią zweryfikować ich umiejętności tak, aby jak najlepiej spełniali wymagania naszych Klientów.

Dowiedz się więcej

Praca tymczasowa

Elastyczny i korzystny dla wszystkich stron model zatrudniania pracowników o szerokim spektrum umiejętności i kompetencji. W ramach tej usługi proponujemy szereg ekonomicznych, sprawdzonych i skrojonych na miarę rozwiązań zależnych od takich czynników jak profil wymagań dla danego stanowiska, skala zapotrzebowania na pracowników, planowana długość kontraktu.

Dowiedz się więcej

Doradztwo personalne

Maksymalizacja możliwości pracowników każdej organizacji polega na precyzyjnym oszacowaniu ich umiejętności, wskazaniu czynników, które ich motywują, oraz zestawieniu powyższych składowych z profilem wymagań dla stanowisk, które zajmują. Dzięki dokładnym i sprawdzonym narzędziom służącym ocenie i weryfikacji kompetencji, pomagamy wskazywać i w pełni realizować drzemiący w ludziach potencjał.

Dowiedz się więcej

Outsourcing procesów HR

Outsourcing pozwala organizacjom płacić jedynie za te usługi, których potrzebują, w chwilach, kiedy ich potrzebują, redukuje potrzeby związane z zatrudnianiem i szkoleniem wyspecjalizowanych kadr oraz minimalizuje koszty operacyjne. Nasze doświadczenie pozwala Klientom zyskać większą kontrolę nad procesami związanymi z zatrudnianiem, oceną i kształceniem pracowników, co z kolei pozwala firmom zwiększać ich moce produkcyjne.

Dowiedz się więcej

Szkolenia

Ustawiczne szkolenie pracowników nie tylko podnosi ich kompetencje, lecz również działa jako pozytywne wzmocnienie ze strony pracodawcy. Szeroka gama usług – od szkoleń z obszaru kompetencji miękkich, przez programy rozwojowe dedykowane managerom, szkolenia o tematyce stricte zawodowej oraz coaching – od dwudziestu lat pozwala naszym specjalistom dbać o rozwój pracowników, niezależnie od zajmowanych przez nich stanowisk.

Dowiedz się więcej