Rekrutacje stałe

Concept Vector Graphic- Hiring(selecting) The Best Job CandidateJako proces polegający na wyszukiwaniu, selekcji, weryfikacji oraz pozyskiwaniu najwartościowszych i najbardziej obiecujących jednostek, rekrutacja jest kluczowym czynnikiem dla sukcesu wszelkich instytucji. Dzięki bazie danych liczącej przeszło sto tysięcy aplikacji, nasi wyspecjalizowani rekruterzy potrafią szybko i precyzyjnie wskazać odpowiednich kandydatów spełniających dany profil kompetencyjny, zaś dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafią zweryfikować ich umiejętności tak, aby jak najlepiej spełniali wymagania naszych Klientów.


Każda rekrutacja jest procesem złożonym z kilku elementów – rozpoznania potrzeb Klienta, wyszukiwania kandydatów, którzy są w stanie im sprostać, procedury selekcji, weryfikacji ich kompetencji, zatrudnienia, wdrożenia, a wreszcie raportowania i ewaluacji, mającej na celu zbadanie satysfakcji Klienta z przeprowadzonego naboru – każdy z nich jest skomplikowany na swój własny sposób i równie ważny, jak pozostałe. Dlatego nasi pracownicy są tak wyspecjalizowani, a co za tym idzie – efektywni i skuteczni.

Udana rekrutacja to dla nas nie tylko proces zakończony zatrudnieniem odpowiedniego pracownika, gotowego spełniać zadania powierzone mu przez naszych Klientów – w K&K Group rozumiemy, że każdy dzień przedłużających się poszukiwań to dla przedsiębiorstwa spadek efektywności i produktywności, a co za tym idzie – rentowności. Nasi rekruterzy stale badają rynek pracy lokalizując najbardziej utalentowanych kandydatów, aby przyspieszać i racjonalizować procesy pozyskiwania wartościowych kadr. Skuteczna rekrutacja jest procedurą niepotrzebnie pochłaniającą firmom wiele zasobów – dzięki znajomości rynku, największej bazie danych kandydatów o szerokim spektrum kompetencji, doświadczenia i umiejętności, K&K Group jest w stanie zapewnić Klientom dotarcie do najwyższej jakości kandydatów poprzez zastosowanie nowoczesnych narzędzi rekrutacyjnych.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani tą usługą lub macie jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu.