Nr ref.: 218776

  • Lokalizacja: śląskie: Bytom
  • Branża: Budownictwo
  • Data dodania: 2015-10-21

Działająca w ramach K&K Group - Firma K&K Agencja Pracy Sp. z o. o. (nr licencji 11953) dla swojego klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

ASYSTENT DZIAŁU BASENOWEGO

Miejsce pracy: Bytom, woj. Śląskie

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie projektów budowlanych oraz konstrukcyjnych
  • Wykonywanie rysunków i wizualizacji
  • Kosztorysowanie
  • Udział w prowadzeniu projektów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe
  • Umiejętność obsługi programu AutoCad
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Word, MS Excel
  • Znajomość języka angielskiego lub/i języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Odpowiedzialność i rzetelność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana znajomość branży basenowej
  • Mile widziane uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych,
  • Mile widziane uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych
  • Mile widziane doświadczenie w kosztorysowaniu

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, o zasięgu międzynarodowym
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i rozwoju
  • Niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV poprzez formularz APLIKUJ:

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 2908.1997 Dz. U.z 2002 r Nr.101,poz.926 z późn. zm.”

Jesteś zainteresowany/a tą ofertą pracy? Zgłoś swoją kandydaturę już teraz!