Nr ref.: 220087

  • Lokalizacja: małopolskie: Kraków
  • Branża: Budownictwo
  • Data dodania: 2015-11-12

Działająca w ramach Grupy K&K - Firma K&K Agencja Pracy Sp. z o.o. jako Agencja Pracy Tymczasowej nr licencji 11953 dla jednego ze swoich Klientów poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik ogólnobudowlany do prac ziemnych

Miejsce pracy: Kraków i okolice

Obowiązki:

  • Wykonywanie wykopów, równanie gruntów
  • Przeprowadzanie rur  i kabli
  • Praca we współpracy z sprzętem budowlanym

Wymagania:

  • Gotowość do pracy fizycznej
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Skrupulatność w wykonywanych zadaniach
  • Sprawność fizyczna

Oferujemy:

  • Pracę tymczasową od zaraz
  • Pracę od poniedziałku do soboty
  • Możliwość dłuższej współpracy

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV  Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r Dz. U. z dnia 2002, Nr.101,poz.926 z późn. zm.

Jesteś zainteresowany/a tą ofertą pracy? Zgłoś swoją kandydaturę już teraz!