|  | 

Motoryzacja

Holowanie, naprawa aut ciężarowych

img-responsive

Polska jest stosunkowo młodym krajem na mapie transportu lądowego ale trzeba podkreślić bardzo prężnie rozwijającą się gałęzią gospodarki.
Nasi przedsiębiorcy nieustannie wymieniają swoje floty na coraz to nowsze modele, które pozwalają osiągać firmie większe zyski i renomę.
Ale tak jak dobra sztuka w teatrze nie obeszła by się bez mnóstwa osób pracujących na zapleczu tak transport samochodami ciężarowymi nie obyłby się bez mechaników. Są to zakulisowi królowie, którzy trzymają ten nasz krajowy transport w ryzach.

 

Naprawa aut ciężarowych to nie lada wyzwanie bo pamiętajmy o tym, że to są gabaryty, niejednokrotnie bardzo naszpikowane elektroniką biorąc pod uwagę wchodzące na rynki coraz to nowsze technologie.
Żeby zajmować się naprawą aut ciężarowych musimy zadbać o ciągle doszkalających się mechaników, przestronną, dużą halę, renomowany sprzęt do podnoszenia ciężarówek, zestawy firmowych kluczy, montowanie oryginalnych lub bardzo wysokiej jakości części zamiennych, stosowanie wysokiej klasy olejów, smarów to priorytety dla warsztatu zajmującego się naprawą aut ciężarowych

Polska jest bardzo ważnym krajem na tranzytowej mapie. Przyglądając się rejestracjom ciężarówek możemy tu odnaleźć dosłownie cały świat. Jesteśmy coraz atrakcyjniejsi dla reszty świata, ponieważ nasz stan dróg poprawia się z roku na rok, systematycznie budujemy nowe trakty komunikacyjne dostosowane do pojazdów ciężarowych, tzw. MOPy są coraz częściej usytuowane przy autostradach wyposażone w nowe prysznice o których czystość dbają zatrudnieni pracownicy.

 

Te wydawało by się błahe sprawy w opinii kierowców z zagranicy stawiają nas na wysokim poziomie.
Ale w tym miejscu pojawia się naszych drogach miejsce dla holowników dla samochodów ciężarowych bo wśród tych tabunów aut są tez takie ciężarówki, które się niestety psują
Z względu na to, że te pojazdy ważą przeciętnie ok. 30 ton to zwykła linka holownicza nie zda tu egzaminu, musimy wezwać specjalistyczna firmę, która zajmuje się holowanie samochodów ciężarowych. Tylko poważne firmy długo działające na rynku mogą sobie pozwolić na zakup holownika.
Trafiając w ręce firmy mającej holownik możemy być pewni że trafiliśmy do specjalistów.

holowanie-naprawa-aut-ciezarowych

ABOUT THE AUTHOR

Motoryzacja