|  | 

Motoryzacja

Auto trzeba dostarczyć do serwisu – autoholowanie Łódź

img-responsive

Jest wiele sytuacji, w których samochód może odmówić posłuszeństwa. Nie zawsze usterkę da się usunąć na miejscu. Wówczas potrzebne jest autoholowanie, by dostarczyć wóz do serwisu. Jednak nie każdy samochód można wziąć na hol. W takich przypadkach auta do warsztatu podwożą lawety samochodowe.

Co dyskwalifikuje samochód do skorzystania z możliwości jego holowania? Najczęściej jest to automatyczna skrzynia biegów i napęd na cztery koła. Po lawetę trzeba też zadzwonić, gdy do warsztatu trzeba dostarczyć samochód wyposażony w hydropneumatyczne zawieszenie. Z innego rozwiązania nie można skorzystać również w sytuacji, gdy awarii ulega układ kierowniczy lub układ hamulcowy.

Samochodów wyposażonych w elementy, które są przeciwskazaniem do autoholowania przybywa na polskich drogach. Rośnie więc zapotrzebowanie na lawety samochodowe sprzedaż ich też szybuje w górę. Coraz łatwiej jest więc znaleźć zakład świadczący usługi związane z pomocą drogową przygotowany na każdą okoliczność. Wybierając ten, któremu powierzy się swój samochód, warto zlecić dowiezienie auta do wybranego przez nas, sprawdzonego punktu serwisowego, który prowadzi również sprzedaż części zamiennych.

auto-trzeba-dostarczyc-do-serwisu-autoholowanie-lodz

ABOUT THE AUTHOR