|  | 

Motoryzacja

5 ważnych rzeczy do ładowania samochodu elektrycznego zimą

img-responsive

Jestem pewien, że wszyscy wiedzą, jak dużą wagę przywiązuje się do samochodów elektrycznych ze względu na ich przyjazne dla środowiska cechy. Ale jeśli chodzi o ładowanie samochodu elektrycznego, ludzie nie przywiązują do tego aspektu zbyt dużej wagi. Jeśli chcesz kupić samochód elektryczny, lepiej kupić taki, który jest kompatybilny z siecią elektryczną w Twoim kraju.

Ponieważ jednak jest to nowa technologia, nie wiemy zbyt wiele o zużyciu energii przez samochód elektryczny. Dlatego podzielimy się z Tobą kilkoma ważnymi informacjami, które pomogą Ci podjąć decyzję, czy powinieneś kupić samochód elektryczny, czy nie.

1. Czy można go naładować w domu?

Samochód elektryczny powinien mieć możliwość ładowania w domu, ale tak nie jest. Tylko niektóre samochody elektryczne można ładować w domu.

2. Jaka jest maksymalna szybkość ładowania?

Maksymalna szybkość ładowania wynosi około 12 mil na godzinę.

3. Jak daleko można się poruszać?

To zależy od modelu, ale zazwyczaj jest to od 100 do 150 mil.

4. Czy ma znaczenie, gdzie się go ładuje?

Nie ma potrzeby ładowania samochodu elektrycznego w tym samym miejscu, w którym się go parkuje. Można go ładować w dowolnym miejscu.

5. Jak szybko może się ładować?

Nie ma stałej prędkości ładowania. Zależy ona od liczby akumulatorów zainstalowanych w samochodzie i mocy wyjściowej ładowarki.

Wnioski:

To były najważniejsze rzeczy, które należy wziąć pod uwagę przy zakupie samochodu elektrycznego. Teraz można łatwo dowiedzieć się, co kupić, a co pominąć.

5-waznych-rzeczy-do-ladowania-samochodu-elektrycznego-zima

ABOUT THE AUTHOR

Motoryzacja