|  | 

Zdrowie

Niekonwencjonalne metody

img-responsive

Choroby, lekarze, znachorzy? Czy to jedna dziedzina? W pewnym stopniu tak, a z drugiej strony całkiem odmienne kręgi. Wszyscy chcą być zdrowi, nieważne czy leczy ich lekarz medycyny czy szaman. Z chorobami cywilizacyjnymi coraz ciężej walczyć.

Zastanawiałeś się kiedykolwiek czy warto wypróbować metody niekonwencjonalne? Przeważnie substancje, którymi się leczymy są pochodzenia naturalnego, bez większej szkodliwości dla naszego zdrowia. Jedyną przyczyną nieprawidłowości jest przekonanie, że same zioła wystarczą. Zastanawiające jest to, dlaczego tak bardzo osuwamy się od preparatów, które faktycznie pomagają, tak wszyscy chcą się pozbyć chemii z otaczającego świata.

Dobrym przykładem niekonwencjonalnej metody oczywiście jest woda żywa. Co to właściwie jest? Jest to woda o odczynie zasadowym, zapachem i smakiem przypomina mydło. Wiele osób uważa, że wykorzystywana podczas chorób pomaga wrócić do zdrowia, a nawet uzdrawia. Specjaliści w tej dziedzinie jednak odradzają regularne spożywanie “napoju”.

Warto pomyśleć co spożywamy zanim zdecydujemy się na jakąkolwiek kurację, często przy niewielkiej chorobie nie są potrzebne antybiotyki i inne środki lecznicze, a wystarczą naturalne sposoby.

 

niekonwencjonalne-metody

ABOUT THE AUTHOR