|  | 

Motoryzacja

Po co napełniać klimatyzację?

img-responsive

Oczekując, by klimatyzacja w samochodzie działała bez zarzutu, trzeba zadbać o to, by w układzie nie brakowało odpowiedniej, wskazanej przez producenta ilość czynnika roboczego. Z biegiem czasu jego ilość się zmniejsza, za co odpowiedzialne nieszczelności, które powstają w przewodach, kompresorze, parowniku lub chłodnicy.

Bez względu na to, w którym miejscu instalacja traci czynnik roboczy, ma to niekorzystny wpływ na skuteczność działania całego systemu autoklimatyzacji. Chcą korzystać z pełni jego możliwości, trzeba wyrównać poziom czynnika roboczego do wskazanego przez producenta. Mając samochód wyposażony w klimatyzację warto znaleźć dobry serwis, zanim stanie się to koniecznością.

 

Do warsztatu warto zgłaszać się nie tylko po napełnianie klimatyzacji, ale również w celu dezynfekcji i odgrzybiania przewodów wentylacyjnych. Serwis należy odwiedza zawsze, gdy zauważy się spadek wydajności klimatyzacji. Szczecin i Łomża mają szeroką bazę miejsc, na które warto zwrócić uwagę i skorzystać z ich pomocy, gdy przyjdzie taka potrzeba. Licząc na fachową i profesjonalną obsługę serwisową można zasugerować się opiniami, jakie o serwisie mają jego klienci.

po-co-napelniac-klimatyzacje

ABOUT THE AUTHOR

Motoryzacja